captcha - en to bg_BG translation catalogue (60 entries)

en: Captcha Settings
bg_BG: Настройки CAPTCHA

en: Captcha
bg_BG: КАПЧА

en: Please enter a valid CAPTCHA value.
bg_BG: Моля, попълнете CAPTCHA

en: Login form
bg_BG: Форма за вход

en: Registration form
bg_BG: Форма за регистрация

en: Register form
bg_BG: Форма за регистрация

en: Reset Password form
bg_BG: Форма за възстановяване на парола

en: Lost password form
bg_BG: Форма за възстановяване на парола

en: Comments form
bg_BG: Форма за коментари

en: Plus (&#43;)
bg_BG: Плюс (&#43;)

en: Plus
bg_BG: Плюс (&#43;)

en: Minus (&minus;)
bg_BG: Минус (&minus;)

en: Minus
bg_BG: Минус (&minus;)

en: Multiplication (&times;)
bg_BG: Умножение (&times;)

en: Multiply
bg_BG: Умножение

en: Numbers
bg_BG: Цифри

en: Words
bg_BG: Думи

en: Please select one item in the block Arithmetic and Complexity for CAPTCHA
bg_BG: Моля, изберете точка от блоковете Аритметични действия и Сложност за за CAPTCHA

en: Settings
bg_BG: Настройки

en: Enable CAPTCHA for:
bg_BG: Активирай CAPTCHA за:

en: Contact form
bg_BG: Контактна форма

en: Activate contact form
bg_BG: Активировай контактната форма

en: Download contact form
bg_BG: Свали контактната форма

en: Title for CAPTCHA in the form
bg_BG: Заглавие на CAPTCHA във формата

en: Arithmetic actions for CAPTCHA
bg_BG: Аритметични действия в CAPTCHA

en: CAPTCHA complexity level
bg_BG: CAPTCHA ниво на сложност

en: Save Changes
bg_BG: Запази

en: ERROR
bg_BG: ГРЕШКА

en: zero
bg_BG: нула

en: one
bg_BG: едно

en: two
bg_BG: две

en: three
bg_BG: три

en: four
bg_BG: четири

en: five
bg_BG: пет

en: six
bg_BG: шест

en: seven
bg_BG: седем

en: eight
bg_BG: осем

en: nine
bg_BG: девет

en: eleven
bg_BG: единайсет

en: twelve
bg_BG: дванайсет

en: thirteen
bg_BG: тринайсет

en: fourteen
bg_BG: четиринайсет

en: fifteen
bg_BG: петнайсет

en: sixteen
bg_BG: шестнайсет

en: seventeen
bg_BG: седемнайсет

en: eighteen
bg_BG: осемнайсет

en: nineteen
bg_BG: деветнайсет

en: ten
bg_BG: десет

en: twenty
bg_BG: двайсет

en: thirty
bg_BG: трийсет

en: forty
bg_BG: четиридесет

en: fifty
bg_BG: петдесет

en: sixty
bg_BG: шейсет

en: seventy
bg_BG: седемдесет

en: eighty
bg_BG: осемдесет

en: ninety
bg_BG: деветдесет

en: and
bg_BG: и

en: Encryption password is not set
bg_BG: Паролата за декриптиране не е заложена

en: Decryption password is not set
bg_BG: Паролата за криптиране не е заложена

en: Support
bg_BG: Поддръжка
