captcha - en to hu translation catalogue (47 entries)

en: Login form
hu: Bejelentkezés

en: Register form
hu: Regisztráció

en: Lost password form
hu: Elfelejtett jelszó

en: Comments form
hu: Hozzászólások

en: Plus
hu: Plus (&#43;)

en: Minus (&minus;)
hu: Minusz (&minus;)

en: Minus
hu: Minusz

en: Numbers
hu: Számok

en: Words
hu: Szavak

en: Settings
hu: Beállítások

en: FAQ
hu: GYIK

en: Contact form
hu: CONTACT FORM-Plugin

en: Activate contact form
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap aktiválása

en: Download contact form
hu: Töltse le a kapcsolatfelvételi űrlapot

en: Arithmetic actions for CAPTCHA
hu: Aritmetikai cselekvések a CAPTCHA-ban

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: ERROR
hu: Hiba!!

en: zero
hu: nulla

en: one
hu: egy

en: two
hu: kettő

en: three
hu: három

en: four
hu: négy

en: five
hu: öt

en: six
hu: hat

en: seven
hu: hét

en: eight
hu: nyolc

en: nine
hu: kilenc

en: eleven
hu: tizenegy

en: twelve
hu: tizenkettő

en: thirteen
hu: tizenhárom

en: fourteen
hu: tizrnnégy

en: fifteen
hu: tizenöt

en: sixteen
hu: tizenhat

en: seventeen
hu: tizenhét

en: eighteen
hu: tizennyolc

en: nineteen
hu: tizenkilenc

en: ten
hu: tíz

en: twenty
hu: húsz(on)

en: thirty
hu: harminc

en: forty
hu: negyven

en: fifty
hu: ötven

en: sixty
hu: hatvan

en: seventy
hu: hetven

en: eighty
hu: nyolcvan

en: ninety
hu: kilencven

en: and
hu: és

en: Support
hu: Támogatás
