captcha - en to lv translation catalogue (100 entries)

en: Captcha Settings
lv: Captcha iestatījumi

en: Please enter a valid CAPTCHA value.
lv: Lūdzu aizpildiet CAPTCHA

en: requires
lv: nepieciešams

en: or higher, that is why it has been deactivated! Please upgrade WordPress and try again.
lv: vai augstāka, tāpēc tas tika deaktivēts! Lūdzu atjaunojiet WordPress un mēģiniet vēlreiz.

en: Back to the WordPress
lv: Atpakaļ uz WordPress

en: Plugins page
lv: Spraudņu lapa

en: Login form
lv: Ieiešanas forma

en: Registration form
lv: Reģistrācijas forma

en: Register form
lv: Reģistrācijas forma

en: Reset Password form
lv: Paroles atjaunošanas forma

en: Lost password form
lv: Pazaudētas paroles forma

en: Comments form
lv: Komentāru forma

en: Hide CAPTCHA in Comments form for registered users
lv: Slēpt CAPTCHA reģistrētu lietotāju komentāros

en: Minus (&minus;)
lv: Mīnus (&minus;)

en: Minus
lv: Mīnus

en: Multiplication (&times;)
lv: Reizināšana (&times;)

en: Multiply
lv: Reizināt

en: Numbers
lv: Cipari

en: Words
lv: Vārdi

en: Please select one item in the block Arithmetic and Complexity for CAPTCHA
lv: Lūdzu izvēlieties vienu punktu no Aritmētisko darbību un Sarežģītības bloka priekš CAPTCHA

en: Settings saved.
lv: Iestatījumi saglabāti.

en: Wrong license key
lv: Nepareiza licences atslēga

en: Something went wrong. Try again later. If the error will appear again, please, contact us <a href=http://support.bestwebsoft.com>BestWebSoft</a>. We are sorry for inconvenience.
lv: Notika kļūda. Mēģiniet atkal pēc brīža. Ja kļūdz atkārtosies, lūdzu sazinieties ar mums <a href=http://support.bestwebsoft.com>BestWebSoft</a>. Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

en: This license key is bind to another site
lv: Šī licences atslēga ir piesaistīta citai vietnei

en: Unfortunately, you have exceeded the number of available tries per day. Please, upload the plugin manually.
lv: Diemžēl Jūs esiet pārsniedzis dienā pieļauto mēģinājumu skaitu. Lūdzu augšuplādējiet spraudni manuāli.

en: Failed to download the zip archive. Please, upload the plugin manually
lv: Neizdevās lejuplādēt zip arhīvu. Lūdzu augšuplādējiet spraudni manuāli

en: Failed to open the zip archive. Please, upload the plugin manually
lv: Neizdevās atvērt zip arhīvu. Lūdzu augšuplādējiet spraudni manuāli

en: Your server does not support either ZipArchive or Phar. Please, upload the plugin manually
lv: Jūsu serveris neatbalsta ne Zip arhīvu ne Phar. Lūdzu augšuplādējiet spraudni manuāli

en: Something went wrong. Try again later or upload the plugin manually. We are sorry for inconvenience.
lv: Kaut kas nogāja greizi. Mēģiniet atkal nedaudz vēlāk vai augšuplādējiet spraudni manuāli. Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

en: Please, enter Your license key
lv: Lūdzu ievadiet Jūsu licences atslēgu

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: FAQ
lv: BUJ

en: Go PRO
lv: Iegūt PRO

en: Notice:
lv: Piezīme:

en: The plugin's settings have been changed. In order to save them please don't forget to click the 'Save Changes' button.
lv: Spraudņa iestatījumi tika nomainīti. La tos saglabātu, lūdzu neaizmirstiet nospiest pogu 'Saglabāt izmaiņas'.

en: Enable CAPTCHA for:
lv: Attēlot CAPTCHA:

en: Contact form
lv: Kontaktforma

en: powered by
lv: izstrādājis

en: Activate contact form
lv: Aktivēt kontaktformu

en: Download contact form
lv: Lejuplādēt kontaktformu

en: If you would like to add Captcha to a custom form, please see
lv: Ja vēlaties Captcha pievienot pielāgotai formai, lūdzu skatiet

en: Subscriber
lv: Abonents

en: "Create a Group" form
lv: Forma "Izveidot grupu"

en: Enable CAPTCHA:
lv: Ieslēgt CAPTCHA:

en: If you upgrade to Pro version all your settings will be saved.
lv: Ja Jūs atjaunosieties uz Pro versiju, visi Jūsu iestatījumi tiks saglabāti.

en: Unlock premium options by upgrading to a PRO version.
lv: Atslēgt premium iespējas atjaunojoties uz PRO versiju.

en: Learn More
lv: Uzzināt vairāk

en: Go
lv: Aiziet

en: Title for CAPTCHA in the form
lv: CAPTCHA virsraksts formā

en: Required symbol
lv: Nepieciešams simbols

en: Arithmetic actions for CAPTCHA
lv: CAPTCHA aritmētiskās darbības

en: CAPTCHA complexity level
lv: CAPTCHA sarežģītības līmenis

en: Save Changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: If you enjoy our plugin, please give it 5 stars on WordPress
lv: Ja Jums patīk mūsu spraudnis, lūdzu WordPress iedodiet tam 5 zvaigznes

en: Rate the plugin
lv: Novērtējiet spraudni

en: If there is something wrong about it, please contact us
lv: Ja šeit kaut kas nav kārtībā, lūdu sazinieties ar mums

en: Congratulations! The PRO version of the plugin is successfully download and activated.
lv: Apsveicam! Spraudņa PRO versija veiksmīgi lejuplādēta un aktivizēta.

en: Please, go to
lv: Lūdzu ejiet uz

en: the setting page
lv: iestatījumu lapu

en: You will be redirected automatically in 5 seconds.
lv: Jūs automātiski tiksiet pāradresēts pēc 5 sekundēm.

en: You can download and activate
lv: Jūs variet lejuplādēt un aktivēt

en: version of this plugin by entering Your license key.
lv: šī spraudņa versijas, ievadot Jūsu licences atslēgu.

en: You can find your license key on your personal page Client area, by clicking on the link
lv: Jūs variet atrast Jūsu licences atslēgu klikšķinot uz saites Klientu sadaļas personīgajā lapā

en: (your username is the email you specify when purchasing the product).
lv: (Jūsu lietotājvārds ir e-pasta adrese, ko norādījāt, kad iegādājieties produktu).

en: Go!
lv: Aiziet!

en: ERROR
lv: KĻŪDA

en: zero
lv: nulle

en: one
lv: viens

en: two
lv: divi

en: three
lv: trīs

en: four
lv: četri

en: five
lv: pieci

en: six
lv: seši

en: seven
lv: septiņi

en: eight
lv: astoņi

en: nine
lv: deviņi

en: eleven
lv: vienpadsmit

en: twelve
lv: divpadsmit

en: thirteen
lv: trīspadsmit

en: fourteen
lv: četrpadsmit

en: fifteen
lv: piecpadsmit

en: sixteen
lv: sešpadsmit

en: seventeen
lv: septiņpadsmit

en: eighteen
lv: astoņpadsmit

en: nineteen
lv: deviņpadsmit

en: ten
lv: desmit

en: twenty
lv: divdesmit

en: thirty
lv: trīsdesmit

en: forty
lv: četrdesmit

en: fifty
lv: piecdesmit

en: sixty
lv: sešdesmit

en: seventy
lv: septiņdesmit

en: eighty
lv: astoņdesmit

en: ninety
lv: deviņdesmit

en: and
lv: un

en: Encryption password is not set
lv: Šifrēšanas parole nav iestatīta

en: Decryption password is not set
lv: Dešifrēšanas parole nav iestatīta

en: Support
lv: Atbalsts

en: It's time to upgrade your <strong>Captcha plugin</strong> to <strong>PRO</strong> version
lv: Ir pienācis laiks atjaunot Jūsu <strong>Captcha spraudni</strong> uz <strong>PRO</strong> versiju

en: Extend standard plugin functionality with new great options
lv: Paplašiniet standarta spraudņa funkcionalitāti ar jaunām lieliskām iespējām
