captcha - en to sr_RS translation catalogue (98 entries)

en: Captcha Settings
sr_RS: Captcha nastavitve

en: Please enter a valid CAPTCHA value.
sr_RS: Prosimo vnesite CAPTCHA vrednost

en: requires
sr_RS: zahteva

en: or higher, that is why it has been deactivated! Please upgrade WordPress and try again.
sr_RS: ali višjo, zato je bil deaktiviran! Prosim nadgradite WordPress in poizkusite znova.

en: Back to the WordPress
sr_RS: Nazaj na WordPress

en: Plugins page
sr_RS: Vtičniki

en: Login form
sr_RS: Obrazec za prijavo

en: Registration form
sr_RS: Obrazec za registracijo

en: Register form
sr_RS: Obrazec za registracijo

en: Reset Password form
sr_RS: Obrazec za ponastavitev gesla

en: Lost password form
sr_RS: Obrazec za izgubljeno geslo

en: Comments form
sr_RS: Obrazec za komentarje

en: Hide CAPTCHA in Comments form for registered users
sr_RS: Skrij CAPTCHA v obrazcu za komentarje za registrirane uporabnike

en: Plus
sr_RS: Plus (&#43;)

en: Multiplication (&times;)
sr_RS: Množenje (&times;)

en: Multiply
sr_RS: Zmnoži (&times;)

en: Numbers
sr_RS: Številke

en: Words
sr_RS: Besede

en: Please select one item in the block Arithmetic and Complexity for CAPTCHA
sr_RS: Prosimo izberite eno opcijo v sekciji aritmetičnih operacij in težavnosti za CAPTCHA

en: Settings saved.
sr_RS: Nastavitve shranjene.

en: Wrong license key
sr_RS: Napačna licenca

en: Something went wrong. Try again later. If the error will appear again, please, contact us <a href=http://support.bestwebsoft.com>BestWebSoft</a>. We are sorry for inconvenience.
sr_RS: Nekaj je šlo narobe. Prosim poizkusite kasneje. Če se napaka zopet pojavi, nas prosim kontaktirajte na <a href=http://support.bestwebsoft.com>BestWebSoft</a>. Oproščamo se za nevšečnosti.

en: This license key is bind to another site
sr_RS: Ta licenca je že uporabljena pri drugi strani

en: Unfortunately, you have exceeded the number of available tries per day. Please, upload the plugin manually.
sr_RS: Žal ste prekoračili dnevni limit poizkusov. Prosim, naložite vtičnik ročno.

en: Failed to download the zip archive. Please, upload the plugin manually
sr_RS: Napaka pri prenosu zip arhiva. Prosim, naložite vtičnik ročno

en: Failed to open the zip archive. Please, upload the plugin manually
sr_RS: Napaka pri odpiranju zip arhiva. Prosim, naložite vtičnik ročno

en: Your server does not support either ZipArchive or Phar. Please, upload the plugin manually
sr_RS: Vaš strežnik ne podpira ZipArchive ali Phar. Prosim, naložite vtičnik ročno

en: Something went wrong. Try again later or upload the plugin manually. We are sorry for inconvenience.
sr_RS: Nekaj je šlo narobe. Prosim poizkusite kasneje ali prenesite vtičnik ročno. Oproščamo se za nevšečnosti.

en: Please, enter Your license key
sr_RS: Prosim, vnesite vašo licenco

en: Settings
sr_RS: Nastavitve

en: Go PRO
sr_RS: Izberite PRO

en: Notice:
sr_RS: Obvestilo:

en: The plugin's settings have been changed. In order to save them please don't forget to click the 'Save Changes' button.
sr_RS: Nastavitve vtičnika so se spremenile. Da se ne bi izgubile, jih prosim shranite s pritiskom na gumb 'Shrani spremembe'.

en: Enable CAPTCHA for:
sr_RS: Omogoči CAPTCHA za:

en: Contact form
sr_RS: Kontaktni obrazec

en: powered by
sr_RS: poganja

en: Activate contact form
sr_RS: Aktiviraj kontaktni obrazec

en: Download contact form
sr_RS: Prenesi kontaktni obrazec

en: If you would like to add Captcha to a custom form, please see
sr_RS: Če bi radi dodali Captcha k poljubnemu obrazcu, se obrnite na

en: Subscriber
sr_RS: Naročnik

en: "Create a Group" form
sr_RS: "Ustvari Skupino" obrazec

en: Enable CAPTCHA:
sr_RS: Omogoči CAPTCHA:

en: If you upgrade to Pro version all your settings will be saved.
sr_RS: Če nadgradite na PRO verzijo, bodo vse vaše nastavitve shranjene.

en: Unlock premium options by upgrading to a PRO version.
sr_RS: Odklenite dodatne možnosti z nadgradnjo na PRO verzijo.

en: Learn More
sr_RS: Več

en: Go
sr_RS: Zaženi

en: Title for CAPTCHA in the form
sr_RS: Naslov za CAPTCHA v obrazcu

en: Required symbol
sr_RS: Zahtevan simbol

en: Arithmetic actions for CAPTCHA
sr_RS: Aritmetične operacije za CAPTCHA

en: CAPTCHA complexity level
sr_RS: CAPTCHA nivo težavnosti

en: Save Changes
sr_RS: Shrani spremembe

en: If you enjoy our plugin, please give it 5 stars on WordPress
sr_RS: Če vam je vtičnik všeč, ga prosimo ocenite s 5 zvezdicami na WordPress

en: Rate the plugin
sr_RS: Ocenite vtičnik

en: If there is something wrong about it, please contact us
sr_RS: Če je kaj narobe z vtičnikom, nas prosim kontaktirajte

en: Congratulations! The PRO version of the plugin is successfully download and activated.
sr_RS: Čestitke! PRO verzija vtičnika je bila uspešno prenesena in aktivirana.

en: Please, go to
sr_RS: Prosim, pojdite na

en: the setting page
sr_RS: stran z nastavitvami

en: You will be redirected automatically in 5 seconds.
sr_RS: Preusmerjeni boste v 5 sekundah.

en: You can download and activate
sr_RS: Prenesete in aktivirate lahko

en: version of this plugin by entering Your license key.
sr_RS: verzijo tega vtičnika z vnosom licence.

en: You can find your license key on your personal page Client area, by clicking on the link
sr_RS: Vašo licenco lahko najdete na osebni strani, če sledite povezavi

en: (your username is the email you specify when purchasing the product).
sr_RS: (vaše uporabniško ime je e-poštni naslov podan ob nakupu produkta).

en: Go!
sr_RS: Zaženi!

en: ERROR
sr_RS: NAPAKA

en: zero
sr_RS: nič

en: one
sr_RS: ena

en: two
sr_RS: dva

en: three
sr_RS: tri

en: four
sr_RS: štiri

en: five
sr_RS: pet

en: six
sr_RS: šest

en: seven
sr_RS: sedem

en: eight
sr_RS: osem

en: nine
sr_RS: devet

en: eleven
sr_RS: enajst

en: twelve
sr_RS: dvanajst

en: thirteen
sr_RS: trinajst

en: fourteen
sr_RS: štirinajst

en: fifteen
sr_RS: petnajst

en: sixteen
sr_RS: šestnajst

en: seventeen
sr_RS: sedemnajst

en: eighteen
sr_RS: osemnajst

en: nineteen
sr_RS: devetnajst

en: ten
sr_RS: deset

en: twenty
sr_RS: dvajset

en: thirty
sr_RS: trideset

en: forty
sr_RS: štirideset

en: fifty
sr_RS: petdeset

en: sixty
sr_RS: šestdeset

en: seventy
sr_RS: sedemdeset

en: eighty
sr_RS: osemdeset

en: ninety
sr_RS: devetdeset

en: and
sr_RS: in

en: Encryption password is not set
sr_RS: Geslo za šifriranje ni določeno

en: Decryption password is not set
sr_RS: Geslo za dešifriranje ni določeno

en: Support
sr_RS: Podpora

en: It's time to upgrade your <strong>Captcha plugin</strong> to <strong>PRO</strong> version
sr_RS: Čas je za nadgradnjo vašega <strong>Captcha vtičnika</strong> na <strong>PRO</strong> verzijo

en: Extend standard plugin functionality with new great options
sr_RS: Nadgradite običajen vtičnik z novimi opcijami
